Podporujeme

 

Nutriční pasta Pastee plná energie a živin v praktickém balení pomáhá zvládat náročné dny lékařům a sestrám pečujícím o pacienty v druhé vlně koronaviru. Tým Pastee dodává v rámci projektu Energii lékařům dobrovolníkům připravujícím balíčky plné výživných snacků pro zdravotníky 4 tisíce kapsiček týdně.

Měsíc a půl náročné výroby pro dobrou věc

V Pastee tak navazují na vlastní iniciativu pomoci z 1. vlny, kdy stovky balení putovaly formou dárcovství do Fakultní nemocnice v Hradci Králové nebo právě do projektu Energii lékařům v rámci dotovaného prodeje. Kapsičky, co pomáhají, vyrábí nad rámec standardní produkce a distribuují v Pastee už od poloviny října a pomáhat budou tak dlouho, jak bude třeba. “Navýšit výrobu o tisíce kapsiček za týden oproti běžnému objemu samozřejmě není úplně jednoduché, ale se zapojením do projektu Energii lékařům jsme neváhali ani chvilku. Věříme, že Pastee je díky svému složení nejen kvalitní, ale i praktické jídlo, což je ve chvílích, kdy není ani minuta nazbyt, velmi důležité,” komentuje partnerství Petr Matějka, výkonný ředitel Pastee.

Zahnaný hlad i postupně uvolňovaná energie

V balíčcích najdou lékaři a sestry Pastee ve verzích Active Food a Smart Energy. První z nich rychle zasytí, ale nezatíží a je tak ideální pro rychlou pauzu v rámci náročné služby, druhá pak dokáže uvolňovat energii chytře a postupně, takže zdravotníka udrží na nohou několik hodin, až by mu kolísala hladina cukru v krvi nebo cítil brzy znovu hlad.

Předávání balíčků lékařům:

Pastee_Energii lekarum_1 web   Pastee_Energii lekarum_2 web