Jaký je rozdíl v jednotlivých řadách?

Nutriční pasty Pastee v praktickém balení. Jaký je rozdíl v jednotlivých řadách?

ACTIVE FOOD

Kapsičku z řady ACTIVE FOOD rádi najdete v zásuvce pracovního stolu vždycky, když si uvědomíte, že už několik hodin zíráte do monitoru a ještě jste nic nesnědli. Připravili jsme ji pro dny, kdy se tolik nehýbete, ale stejně nemáte čas se v klidu a dobře najíst. Abyste netloustli a tělo dobře fungovalo, potřebujete kvalitu. Pastee ACTIVE FOOD je plné bílkovin, zdravých nenasycených tuků, má přiměřeně sacharidů a skoro žádné jednoduché cukry.

Takže sbohem, bagety! Řada ACTIVE FOOD je určena na běžný den, do studovny, kanceláře i za volant, nahradí jídlo mezi tréninky. Vyvážená pasta s nízkým obsahem jednoduchých cukrů, přitom bohatá na deficitní nutrienty, s nízkým glykemickým indexem. Vhodná na dny s vaší obvyklou pracovní nebo sportovní aktivitou.

6 příchutí na výběr 21 g bílkovin, 7 g vlákniny, 1,4 g Omega 3 

LOW CARB

Nadváha je těžký kalibr! A to doslova. Je to jedno z největších zdravotních rizik dneška, protože čím dál méně sportujeme a skoro ve všem jsou na nás narafičené jednoduché cukry. A právě na těch jsme Pastee LOW CARB pořádně přiškrtili. Je čas postavit jídelníček hlavně na kvalitních bílkovinách a těšit se z tenčího pasu nebo povyrostlých svalů!

Při redukci hmotnosti, nastaveném dietním plánu a formování těla preferujte řadu LOW CARB. Je určena pro všechny, kteří momentálně pracují na změně své postavy. Náhrada jídla s nízkým obsahem cukrů a sníženým obsahem sacharidů, s velmi nízkým glykemickým indexem vás zasytí na dlouhou dobu a pomůže při stavbě nové svalové hmoty.

Vyrábí se ve 3 příchutích. 22 g bílkovin, 6 g sacharidů, 2 g cukrů

SMART ENERGY

Jak sami určitě hádáte, přijde vhod ve chvílích, kdy potřebujete energii. Ne ale rychlé “nakopnutí”, co hned zase zmizí, ale chytrou dávku energie, která vás dobíjí postupně. Pastee SMART ENERGY vás podpoří při náročnější fyzické aktivitě, jako zdroj chytře uvolňované energie, složení ocení i vegetariáni.

Složení ideální k dobití baterek při aktivitách s velkým výdejem energie, náročných výšlapech, fyzických výzvách. Chytře pracuje s energií z rychlých, středně dlouhých i dlouhých zdrojů (cukry komplexní sacharidy, tuky).

3 různé příchutě. 35 g sacharidů, 12 g bílkovin, 1,3 g Omega 3 

 

ACTIVE KID

Vaše zdravá odpověď na každé dětské žadonění po sladkostech. Ovocná svěží chuť, skvělé zdravé složení, kupa energie a kapsička akorát tak velká, aby zahnala hlad a zvládlo ji každé dítko. Pastee ACTIVE KID je pro všechny děti, co rády lumpačí, sportují i zkoumají, co je za každým rohem na výletě nebo procházce.

Pastee ACTIVE KID myslí na aktivní děti ve věku 6-14 let, představuje správnou svačinu na turnaj, do školy i kroužku, je vhodná i pro vegetariány. Složení je přizpůsobené potřebám dětského organismu ve vývinu. Osvědčuje se jako zdravá alternativa prázdných kalorií fastfoodových lákadel. Konzistence dětských past je méně hustá než verze pro dospělé, jídlo jde vymáčknout bez velkého úsilí.

3 atraktivní příchutě. 10 g bílkovin, 24 g sacharidů, 1g Omega 3