Pastee a M&M reality dodávají sílu zdravotníkům

       

Od konce března v našem skladu každý týden balíme jednu paletu kapsiček Pastee označenou logem M&M reality. Jsme totiž hrdým partnerem akce na podporu zdravotníků, kterou realitní kancelář na začátku roku spontánně rozjela. Během dvou měsíců jsme společně do nemocnic, záchranek, hospiců a domovů pro seniory rozvezli přes 18 000 balení Pastee, našeho zdravého jídla v pastě, které zdravotníkům ve chvilce dodá potřebné živiny a hlavně energii.

M&M reality mají po celém Česku rozesetých skoro 150 poboček. Ve chvíli, kdy jejich týmy začaly přicházet s nápady, jak v době probíhající pandemie pomoci a samy organizovaly nejrůznější aktivity na pomoc zdravotníkům a ostatním jednotkám, se vedení firmy rozhodlo rozjet koordinovanou akci v ještě  daleko větším měřítku. K naší radosti si zástupci z M&M realit vybrali za partnery právě nás a do světa tak mohly postupně vyrazit první svačinky pro lékaře i sestřičky.

Krabice s Pastee během trvání akce dorazily do mnoha lokalit po celé České republice. Podívejte se, jakou radost naše pasty udělaly v Domově Kamenec, Rokycanské nemocnici nebo Karvinské hornické nemocnici.

Jestli bude akce pokračovat i po posledním květnu zatím není jisté, všechno záleží na aktuální situaci. Naše výroba bude ale určitě připravená kdykoliv znovu podpořit dobrou věc. M&M realitám pomoc není vůbec cizí, v minulosti se zúčastnili třeba Mise nový domov, kde finančně pomáhali jednotlivým rodinám a nám je potěšením spolupracovat s firmou, která má takový přístup doslova v krvi.

Spolu s M&M reality děkujeme všem zdravotníkům za jejich obrovské nasazení a věříme, že jim chvilky s Pastee alespoň trochu zpříjemnily náročné pracovní dny.