Doprava a platba

 

Při objednávce nad 2499 Kč máte dopravu ZCELA ZDARMA!

 
ZPŮSOB DOPRAVYZÁSILKOVNA ..........  79 Kč
Zásilkovna je síť s více než 3000 výdejními místy v ČR, na která si můžete nechat doručit objednané zboží. Zásilka bude k vyzvednutí zpravidla do 2 dne od odeslání. Vyzvednout ji může kdokoli pomocí zaslaného hesla. Balíček lze na pobočce uschovat až 5 dní.


ZÁSILKOVNA - DOMŮ .......... 119 Kč
Domů. Do kanceláře. Do práce na recepci. Řidič Zásilkovny vám osobně doručí zásilku až do rukou, a to na jakoukoliv adresu v Česku. Přivítejte ve dveřích řidiče v červeném s logem Zásilkovna hned druhý den po odeslání objednávky. Doručení probíhá v předem ohlášeném rozmezí 90 minut.


DPD - PICKUP .......... 129 Kč
DPD má aktuálně přes 1300 výdejních míst, kam si můžete nechat doručit vaši objednávku. Balíček bude připraven k vyzvednutí po dobu 7 kalendářních dnů.


DPD .......... 199 Kč
DPD vám doručí zásilku nejpozději následující pracovní den po jejím převzetí od nás. V den doručení budete informování o čase doručení v rozmezí 60 minut. Pokud vás řidič nezastihne, pokusí se o to ještě další 2 dny.

 

ZPŮSOB PLATBY


DOBÍRKA .......... 30 Kč
Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku (platba v hotovosti, na pobočkách pošty pak rovněž prostřednictvím vybraných typů platebních karet).


BANKOVNÍ PŘEVOD .......... 0 Kč
Můžete využít jakýkoliv způsob převodu peněz na náš účet. O vaší platbě se však dozvídáme se zpožděním v řádu několika dnů od faktického uskutečnění platby a to prodlužuje dobu doručení. Platební údaje tj. číslo účtu i variabilní symbol je uveden v emailu, který vám přijde jako potvrzení objednávky. Číslo našeho účtu je: 2600978212/2010, jako variabilní symbol použijte číslo objednávky.


PLATBA KARTOU .......... 0 Kč
Svůj nákup můžete zaplatit platební kartou. Platba proběhne ihned při objednávce a s okamžitým potvrzením o zaplacení. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde zadáte požadované údaje a platbu potvrdíte. My se ihned dozvíme, že byla platba provedena a můžeme obratem expedovat zboží. Nemusíte mít přitom strach, platby kartou jsou zabezpečeny systémem 3D Secure. Citlivé údaje jsou chráněny platební bránou a nikdo jiný než vy a banka je nevidí.