Doprava a platba

 

Při objednávce nad 2499 Kč máte dopravu ZCELA ZDARMA!

 
ZPŮSOB DOPRAVY


ČESKÁ POŠTA – Balík do ruky .......... 120 Kč
Česká pošta garantuje doručení balíku přímo do ruky na vámi uvedenou adresu následující pracovní den po podání zásilky. O doručování balíku budete informováni přes SMS i e-mail. V případě, že vás doručovatel nezastihne, zanechá ve vaší poštovní schránce lístek. Zásilka bude uložena na dodací poště po dobu 7 dnů. Poté bude odeslána zpět k nám.


ČESKÁ POŠTA – Balík na poštu .......... 110 Kč
Vaše zásilka bude doručena na kteroukoli z 2600 pošt nacházejících se na území ČR, kde bude připravena k vyzvednutí již následující pracovní den po expedici od nás. Česká pošta vás o doručování balíku bude prostřednictvím SMS a e-mailu informovat již v den podání. Vyberte si, na kterou poštu chcete svou objednávku doručit. Tam bude uložena po dobu 7 kalendářních dnů, poté bude odeslána zpět k nám.


ZÁSILKOVNA ..........  69 Kč
Zásilkovna je síť s více než 3000 výdejními místy v ČR, na která si můžete nechat doručit objednané zboží. Zásilka bude k vyzvednutí zpravidla do 2 dne od odeslání. Vyzvednout ji může kdokoli pomocí zaslaného hesla. Balíček lze na pobočce uschovat až 5 dní.


PPL .......... 99 Kč
Přepravní společnost PPL je balíkový přepravce doručující obvykle do 24 hodin od podání zásilky. V případě dodání na soukromou adresu vás bude doručující řidič prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky informaci ohledně následujícího termínu doručení.


GEIS .......... 96 Kč
GEIS vám doručí zásilku nejpozději následující pracovní den po jejím převzetí od nás. V den doručení vás řidič kontaktuje, abyste si domluvili podrobnosti předání. Pokud vás řidič nezastihne, dostanete oznámení a balík se vám pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den.

 

ZPŮSOB PLATBY


DOBÍRKA .......... 30 Kč
Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku (platba v hotovosti, na pobočkách pošty pak rovněž prostřednictvím vybraných typů platebních karet).


BANKOVNÍ PŘEVOD .......... 0 Kč
Můžete využít jakýkoliv způsob převodu peněz na náš účet. O vaší platbě se však dozvídáme se zpožděním v řádu několika dnů od faktického uskutečnění platby a to prodlužuje dobu doručení. Platební údaje tj. číslo účtu i variabilní symbol je uveden v emailu, který vám přijde jako potvrzení objednávky. Číslo našeho účtu je: 2600978212/2010, jako variabilní symbol použijte číslo objednávky.


PLATBA KARTOU .......... 0 Kč
Svůj nákup můžete zaplatit platební kartou. Platba proběhne ihned při objednávce a s okamžitým potvrzením o zaplacení. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde zadáte požadované údaje a platbu potvrdíte. My se ihned dozvíme, že byla platba provedena a můžeme obratem expedovat zboží. Nemusíte mít přitom strach, platby kartou jsou zabezpečeny systémem 3D Secure. Citlivé údaje jsou chráněny platební bránou a nikdo jiný než vy a banka je nevidí.