Recenze Pastee

  

Příběh zaslala Lenka Hudeková, běžkyně. Děkujeme!

„Projekt Siladice

Každý máme svoje výzvy, ktoré iným nemusia dávať zmysel. Mne dnes napríklad tá moja s pribúdajúcim časom a kilometrami tiež prestala dávať zmysel 🤣.

Keď dostavali novú cyklocestu do Siladíc, tak som si povedala, že si to tam prebehnem. Dnes nastal ten deň. Prvá polovica self support, v druhej polovici sa pridal Rony na bicy 💜.

Počas behu som vyskúšala som malinové Pastee Smart Energy a bola som veľmi spokojná. Chuťovo aj konzistenciou mi to veľmi vyhovovalo, lebo klasické energetické gély neznášam 🤢 a pri takomto dlhom behu sa už musím aj najesť. 60km 🏃‍♀️ po psycho rovine na hrádzi 😁. A prísun energie bol vyborný 💪🏃‍♀️. Už sa teším na ďalšiu somarinu, ktorú si vymyslím 🤣.“

 

 

 

 

 

Dalším věrným pastařem je i doc. MUDr. Dalibor Pastucha, Ph.D., MBA, majitel ReFit Clinic a zkušený dětský a tělovýchovný lékař. V Pastee vidí přínos nejen pro sportovce, ale také pro své pacienty.

„Jsem velice rád, že od samého počátku mohu z blízka sledovat růst a rozvoj Pastee.cz. Ochutnat všechny příchutě a vždy těžce přemýšlet, která je ta úplně nejlepší. S Pastee máme mnohaletou vynikající zkušenost a z původních "kapsiček" kapsiček pro sportovce vyrostl skvělý doplněk stravy, který s oblibou používáme nejen pro sportovce, ale možná ještě častěji pro různé skupiny našich pacientů. Především děti s obezitou nebo naopak naše klienty s mentální anorexií. Smart energy jsou skvělým řešením pro diabetiky v případě akutní hypoglykemie. Velmi se nám Pastee osvědčilo také pro pacienty s onkologickým onemocnění, seniory v malnutrici a další specifické skupiny. Pastee přejeme mnoho spokojených klientů, alespoň tak moc jako jsme my v ReFit Clinic.“