O Pastee

Firemní údaje

 

Balanced Nutrition s.r.o.

Gočárova třída 504/54

Pražské Předměstí

500 02 Hradec Králové

 

IČO 04955145

 

Telefon: +420 602 503 060

E-mail: info@pasteepaste.com

 

KONTAKT PRO SPOLUPRÁCI A MÉDIA

 

David Studnička

Telefon: +420 602 503 060

E-mail: david.studnicka@balnut.cz

 

Petr Matějka

Telefon: +420  724 000 960

E-mail: petr.matejka@balnut.cz

O nás

 

Balanced Nutrition s.r.o. je 100% dceřiná společnost, výhradně české výrobní potravinářské společnosti Gelinta s.r.o. Vznikla v roce 2016 za účelem distribuce a prodeje veškerých výrobků své mateřské společnosti. Kromě poskytování komplexního zákaznického servisu privátním značkám zavedených distributorů, rozvíjí i vlastní značky, které přivádí na trh nové exkluzivní výrobky zaměřené na oblast zdravé výživy a zdravého životního stylu.

Vyvíjíme a vyrábíme prémiové potraviny, potraviny pro zvláštní výživu či doplňky stravy s vyšší přidanou hodnotou pro uživatele. U svých výrobků dbáme především na vysokou nutriční denzitu. Zaměřujeme se na vysoký obsah deficitních nutrientů a minimalizaci látek nežádoucích, jako jsou různé alergeny, barviva, konzervanty a další přídatné látky. Jednou z vlastních značek prémiových potravin, jsou i nutriční pasty Pastee.

Kapsičky Pastee jsou bezesporu „naší vlajkovou lodí“ a naší úvodní vstupenkou do oboru potravinářství. Vznikly jako bláznivý nápad dvou kamarádů, kteří netušili o potravinářství vůbec nic. Jelikož jsme však hlavy dubové a nemáme rádi, když někdo říká, že něco nejde, tak jsme nakonec po dlouholetém vývoji s výzkumnými subjekty byli první, kdo na potravinový trh přivedl READY TO EAT nutriční směsi (pyré, pasty, kaše) v oblíbených obalech spouted pouch (sáček s uzávěrem). Využili jsme oblíbenost a praktičnost kapsiček, ale naplnili jsme je směsí s vysokou nutriční hodnotu (vysoký obsah bílkovin, Omega 3 mastných kyselin, vlákniny atd.)

 Doplnili jsme tak zdravou, racionální stravu o nutričně bohaté jídlo, které můžete mít vždy při sobě. I přes absenci konzervantů, totiž nemusí být v chladících zařízeních a proto jsou kapsičky vhodné do každé tašky, kabelky či baťůžku. To vše díky unikátní technologii zpracování a díky tomu, že jsme svou cestu přes mnoho překážek nevzdali. A tak naše kapsičky můžete potkávat a pochutnávat si na nich pod různými brandy od verzí low carb až po verze plné energie.

A my dál soustavně makáme na rozšiřování potravinářské výrobny, neustále posouváme kapacity výrobních zařízení, sledujeme novinky z oboru zdravé a sportovní výživy, objíždíme světové výstavy zaměřené na funkční suroviny a testujeme a zkoušíme a vyvíjíme… vše proto, abychom vám dali možnost, vybrat si nové, funkční, zdraví prospěšné a prémiové výrobky. Můžete se těšit na spoustu zajímavých novinek.


Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem